Tým EliteGourmet

Petr Stoklásek

Náš šéfkuchař Petr Stoklásek více než 6 let sbíral zkušenosti na pozici Junior a Senior Sous Chef v michelinské restauraci Alcron pod vedením Romana Pauluse. Před časem se Petr vrátil zpět domů po dvouletém působení v zahraničí, kde pracoval na pozici Sous Chef v luxusních hotelových restauracích řetězce Relais&Chateaux. Od března 2020 působí na pozici šéfkuchaře EliteGourmet.

Mgr. Veronika Kossková

Díky zdravotním obtížím se sama začala zajímat o zdravou výživu a sportovat, to jí tak nadchlo že, se v roce 2015 rozhodla přestěhovat do Prahy a studovat vysokou školu s oborem výživové poradenství a sportovní diagnostiku, během studia si rozšířila vzdělání o další kurzy trenérství, masérství a dalších odvětví ve výživě, nyní pracuje pro EliteMedical jako trenérka, masérka a vede programy zaměřené na hubnutí.uu

Ing. Eva Kocurková

Své letité zkušenosti nasbírala 3 roky na Floridě a 2 roky i Irsku kde pracovala v oboru paliativní péči. Psychiatrická léčebna v Praze mne naučila k naslouchání a od r. 2012 vedla centrum naturopatie v Praze. V roce 2015 připravovala v oboru klinická výživa více jako 40 reprezentantů na olympiádou do Ria. Je členkou komise Ministerstva zdravotnictví v ČR pro obor Nutriční poradce pro mezinárodní státnicovou zkoušku.